Zapraszamy na VI Rajd Hajstra

Niezmiernie miło nam poinformować, że 14 września 2019 roku odbędzie się kolejny, VI Rodzinny Rajd Hajstra, organizowany przez Stowarzyszenie Przyjazne Otoczenie, Nadleśnictwo Antonin – LKP Lasy Rychtalskie oraz Gminę Sośnie.

Nadchodzące wydarzenie, tak jak w poprzednich edycjach, obfitować będzie w przeróżne atrakcje. Tradycyjnie przygotowaliśmy dla uczestników dwie trasy rowerowe: trasę rodzinną oraz wyścigową, obie o długości 14 km. Dla zwolenników innych form aktywnego wypoczynku proponujemy trasę nordic walking o długości 10 km oraz trasę biegową – również o długości 10 km. Wszyscy uczestnicy będą mogli wziąć udział w przeróżnych grach i konkursach edukacyjnych, przewidziane są również nagrody niespodzianki przygotowane przez licznych sponsorów: Zapnet, Masterplast, Campus Domasławice, Woseba, Górecznik, e-bmx, OstSped, Sklep Rowerowy BDrowery, Diet-food, Piekarnia Familijna, Powiat Ostrowski, Famot, Gospodarstwo Rybackie Możdżanów.

Startujemy o godzinie 10:00 z Ośrodka Biały Daniel w Mojej Woli. Na wydarzenie można zapisać się za pośrednictwem formularza internetowego. Aby to zrobić, należy kliknąć tutaj :) Zapisy trwają do 11 września. Ilość miejsc ograniczona.

Wstęp jak zwykle bezpłatny :)

Tak jak co roku, impreza odbędzie się w ramach cyklu Dni Karpia – serdecznie zachęcamy do zapoznania się z jego bogatą ofertą:

button

 

plakat_VI_rajd_hajstra