Wycieczka do Huty

Podczas ferii zimowych, 19 lutego 2015 roku, wraz z dziećmi i młodzieżą z Zespołu Szkół w Cieszynie wybraliśmy się do Huty, gdzie znajduje się malowniczy ośrodek wypoczynkowo-szkoleniowy „LBN-HUTA”.

Na miejscu odbyło się mnóstwo wspaniałych gier i zabaw przygotowanych przez nauczycieli i dyrekcję cieszyńskiej szkoły. Ciepłą atmosferę zabawy podtrzymało ognisko, przy którym każdy mógł się posilić i ogrzać, a także przyłączyć się do wspólnego śpiewania przy akompaniamencie gitary. Ciekawą atrakcją była przejażdżka bryczką oraz odwiedziny w stajni, gdzie miły pan stajenny przekazał wszystkim trochę swojej wiedzy, dzieląc się różnymi ciekawostkami. Dowiedzieliśmy się między innymi jaka jest tradycja nadawania imienia koniom, jakie są rodzaje siodeł oraz części uprzęży. Zdobyliśmy także trochę wiedzy o tych wspaniałych zwierzętach, o tym jakie są i w jaki sposób się je trenuje.

Ciepła i miła atmosfera tego miejsca sprawiły, że był to wspaniale i aktywnie spędzony czas i na pewno powrócimy w to miejsce jeszcze nie jeden raz :)

 

Zapraszamy do galerii zdjęć :)