Zapraszamy na IV Rajd Hajstra

Niezmiernie miło nam poinformować, że 9 września 2017 roku odbędzie się kolejny, IV Rodzinny Rajd Hajstra, organizowany przez Stowarzyszenie Przyjazne Otoczenie, Leśny Kompleks Promocyjny Lasy Rychtalskie oraz Gminę Sośnie.

Nadchodzące wydarzenie, tak jak w poprzednich edycjach, obfitować będzie w przeróżne atrakcje. Tradycyjnie przygotowaliśmy dla uczestników dwie trasy rowerowe, choć tym razem nieco je rozciągnęliśmy – dłuższa z nich ma 37 km, krótsza – 16 km. Dla zwolenników innych form aktywnego wypoczynku proponujemy trasę nordic walking o długości 6,5 km oraz bieg przełajowy o długości 10 km. Wszyscy uczestnicy będą mogli wziąć udział w przeróżnych grach i konkursach edukacyjnych, losowane będą także nagrody przygotowane przez licznych sponsorów: Zapnet, Masterplast, Campus Domasławice, Woseba, De Facto, Górecznik, e-bmx, OstSped, Nadleśnictwa Antonin oraz Syców. Na szczęśliwca czeka nagroda główna – rower :)

Startujemy o godzinie 10:00 z Ośrodka Biały Daniel w Mojej Woli, a zapisy będą prowadzone w biurze zawodów od godziny 8:00 do 9:55. Na wydarzenie można też zapisać się za pośrednictwem formularza internetowego. Aby to zrobić, należy kliknąć tutaj :)

Wstęp jak zwykle bezpłatny, a na każdego czekać będzie gorący napój i ciasto :)

Aktualności wydarzenia można śledzić także na facebookowym profilu Rajdu Hajstra:

Tak jak co roku, impreza odbędzie się w ramach cyklu Dni Karpia – serdecznie zachęcamy do zapoznania się z jego bogatą ofertą:

 button