Zapraszamy na V Rajd Hajstra

Niezmiernie miło nam poinformować, że 8 września 2018 roku odbędzie się kolejny, V Rodzinny Rajd Hajstra, organizowany przez Stowarzyszenie Przyjazne Otoczenie, Nadleśnictwo Antonin oraz Gminę Sośnie.

Nadchodzące wydarzenie, tak jak w poprzednich edycjach, obfitować będzie w przeróżne atrakcje. Tradycyjnie przygotowaliśmy dla uczestników dwie trasy rowerowe: trasę rychtalską o długości 38 km oraz trasę rodzinną – 14 km. Dla zwolenników innych form aktywnego wypoczynku proponujemy trasę nordic walking o długości 10 km oraz bieg przełajowy "V Dyszka Hajstra" o długości 10 km. Wszyscy uczestnicy będą mogli wziąć udział w przeróżnych grach i konkursach edukacyjnych, przewidziane są również nagrody niespodzianki przygotowane przez licznych sponsorów: Zapnet, Masterplast, Campus Domasławice, Woseba, Górecznik, e-bmx, OstSped, Sklep Rowerowy BDrowery, Diet-food.

Startujemy o godzinie 10:00 z Ośrodka Biały Daniel w Mojej Woli. Na wydarzenie można zapisać się za pośrednictwem formularza internetowego. Aby to zrobić, należy kliknąć tutaj :) Zapisy trwają do 6 września. Jeśli nie zdążycie skorzystać z formularza internetowego, zapisy będą prowadzone także bezpośrednio przed startem.

Wstęp jak zwykle bezpłatny :)

Aktualności wydarzenia można śledzić także na facebookowym profilu Rajdu Hajstra:

Tak jak co roku, impreza odbędzie się w ramach cyklu Dni Karpia – serdecznie zachęcamy do zapoznania się z jego bogatą ofertą:

button

 

Plakat V Rajd Hajstra